Futurum Fastigheter på Instagram
Futurum Fastigheter på LinkedIn
Futurum fastigheter på Facebook

Ansvariga chefer på Futurum

Namn

Befattning

Telefon

E-post

Göran Lunander

VD

070-020 28 01

goran.lunander@futurumfastigheter.se

Liz Hultgren

Utvecklingschef

070-020 28 20

liz.hultgren@futurumfastigheter.se

Louis Georgis

Bitr. Projektchef

070-020 2825

louis.georgis@futurumfastigheter.se

Jeanette Hellnemo

Personalchef

070-020 28 19

jeanette.hellnemo@futurumfastigheter.se

Kristofer Svedberg

Ekonomichef

070-020 28 10

kristofer.svedberg@futurumfastigheter.se

Michael Blixt

Förvaltningschef

070-020 2805

michael.blixt@futurumfastigheter.se

Mia Elvén

Energichef

070-020 28 15

mia.elven@futurumfastigheter.se

Kristofer Engvall

Driftchef

070-020-28 83

kristofer.engvall@futurumfastigheter.se

Lars Johansson

Senior advisor, drift

070-020 28 06

lars.johansson@futurumfastigheter.se

Leif Andersson

Avdelningschef

070-020 28 30

leif.andersson@futurumfastigheter.se

Niklas Pettersson

Chef Reparatörsgrupp

070-020 28 63

niklas.pettersson@futurumfastigheter.se

Anneli Norrby

Chef Yttre skötsel

070-020 28 86

anneli.norrby@futurumfastigheter.se


Sidan uppdaterades: 2020-02-28